Інтерфакс-Україна
12:28 18.09.2024

Унаслідок російського удару в Кропивницькому одна людина загинула, одна поранена - ДСНС

1 хв читати

Російський удар із застосуванням БПЛА по Кропивницькому в середу, 18 вересня, призвів до загибелі однієї людини, ще одна людина травмована, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

2У житловому секторі міста виникла пожежа: горів гараж та будинок на території приватного домоволодіння. Незначних пошкоджень зазнали 19 сусідніх приватних житлових будинків. На місці загоряння рятувальники виявили тіло 41-річного чоловіка та травмовану 66-річну жінку", - зазначається в повідомленні ДСНС.

Пожежники ліквідували пожежу. На місці події працюють психологи й сапери.

Загалом на ліквідацію наслідків атаки залучено 36 рятувальників і сім одиниць спецтехніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінка загинула на Дніпропетровщині через ворожу атаку КАБами

У Тернополі кількість осіб, які не виходили на зв’язок, зменшилася до 14: шестеро дали про себе знати

Зеленський розраховує обговорити з Трампом наявні дипломатичні можливості найближчими днями - ОП

Зеленський отримав від американської сторони проєкт плану, який може активізувати дипломатію

"Укренерго" скасувала аварійні відключення, завтра обмежуватиме електрику всю добу у більшості регіонів у 2,5-4 черги

Кабмін заснував стипендії пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність

В польському інфопросторі після диверсії на залізниці активізувались операції з дискредитації України – ЦПД

Каллас: Будь-який мирний план має підтримати Україна та Європа. Наш план – посилювати тиск на РФ та підтримати Україну

На станції метро "Хрещатик" у п'ятницю до 11:00 обмежать роботу вестибюля на вихід у напрямку Алеї Героїв Небесної Сотні

Росіяни атакують дронами Дніпропетровщину – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА