Інтерфакс-Україна
02:25 19.09.2024

ЦАХАЛ вважає кордон із Ліваном новим пріоритетом у військових діях

1 хв читати
ЦАХАЛ вважає кордон із Ліваном новим пріоритетом у військових діях

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) тепер вважає пріоритетним напрямком не сектор Газа, а свої північні прикордонні території, заявив у середу глава Міноборони Ізраїлю Йоав Галант.

Як пише видання The Jerusalem Post, міністр зазначив, що «центр уваги зміщується північніше».

«Місія - проста і зрозуміла. Вона полягає в тому, щоб повернути жителів наших північних районів до їхніх домівок безпечно», - наголосив міністр.

«Ми не забули про заручників. І ми не забули про наші завдання на півдні (у секторі Гази - ІФ). Це наш обов'язок. І ми виконуємо його одночасно з вирішенням інших завдань», - сказав Галант.

Раніше в середу на півночі Ізраїлю розмістили 98-ту повітряно-десантну дивізію ЦАХАЛу, яка протягом кількох місяців вела бойові дії в секторі Газа.

За повідомленнями агентства Reuters, у середу 20 людей загинули і кілька сотень дістали поранення в Лівані внаслідок вибуху портативних рацій, днем раніше 12 членів ліванського збройного угруповання «Хезболла», зокрема бійці та медики, загинули і тисячі дістали поранення, коли вибухнули пейджери, які вони використовують для зв'язку.

7 жовтня 2023 року рух ХАМАС здійснив напад на Ізраїль. У відповідь Ізраїль почав військову операцію проти ХАМАС у секторі Газа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чернишов про захист для українців у ЄС: Він має зберігатися до настання миру, але не може тривати вічно

Посол США обговорила з Радою директорів Американської торгової палати в Україні повоєнне відновлення

Зеленський: Працюємо над забезпеченням можливості вигідної роботи з партнерами для інвестицій в Україну

Україна готує нові домовленості з європейськими партнерами для інвестицій у українське виробництво зброї

Заступники голови ОП обговорили з делегацією США мирні ініціативи та угоду про фонд відбудови

Порошенко передав українським військовим на Сумщині дрони та техніку для оборони

Дослідження афілійованості Київської митрополії УПЦ (МП) з забороненою організацією не завершене – заява ДЕСС

Окупанти не здатні зайти вглиб Сумської та Харківської областей, але ведуть пропаганду щодо ситуації в прикордонні

"Сталевий фронт" Ахметова передав захисникам Покровська техніку, дрони та обладнання на 74 млн грн

Сибіга вітає схвалення ПА НАТО декларації "Мир через силу в Україні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА