Інтерфакс-Україна
15:39 19.09.2024

Вибухи пейджерів і рацій у Лівані забрали життя 37 людей - МОЗ

1 хв читати
Вибухи пейджерів і рацій у Лівані забрали життя 37 людей - МОЗ
Фото: Mehr News

Щонайменше 37 людей загинули в Лівані від вибухів пейджерів і портативних рацій 17 і 18 вересня, повідомляє The National із посиланням на дані ліванського Міністерства охорони здоров’я.

12 людей загинули 17 вересня. Вибухи наступного дня призвели до загибелі 25 людей, усі вони були членами ліванського руху "Хезболла".

Ще 2750 людей дістали травм, багато - серйозних.

17 вересня у різних частинах Лівану одночасно вибухнули пейджери у членів руху "Хезболла". За даними CNN, за вибухом пейджерів у Лівані стояв Ізраїль: це була спільна операція ізраїльської розвідки та армії. 18 вересня вибухи сталися в передмісті Бейрута і в південних районах Лівану. У "Хезболлі" повідомили, що вибухнули портативні рації, які члени руху використовують для комунікації.

Посол Ірану в Лівані Моджтаб Амані був серед постраждалих від вибуху пейджера.

У "Хезболлі" поклали відповідальність за вибухи на Ізраїль і пообіцяли помститися.

Глава ліванського уряду Наджиб Мікаті напередодні засідання РБ ООН щодо інцидентів з пейджерами в Лівані закликав ООН "зайняти тверду позицію щодо припинення ізраїльської агресії проти Лівану й технологічної війни, яку він веде."

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Світової війни не буде, але буде економічна - Трамп

Суми опинилися під масованою атакою ворожих БпЛА - ОВА

Найдорожчий особняк цього року в Гонконзі продано за $140 млн

Робота НАБУ й САП має вирішальне значення для вступу України в ЄС - Кос

Кабмін ліквідував селище Лучки Сумської області у звʼязку із включенням території до складу міста Ромни

Державний пакет акцій ОПЗ буде виставлений на торги із початковою ціною 4,5 млрд грн – Свириденко

Жительку Козачої Лопані поранено через удар російського дрону - МВА

Кабмін погодив експериментальний проєкт по запровадженню в школах програм профільної середньої освіти за академспрямуванням

Кабмін схвалив включення до реєстру ще 6 індустріальних парків - Свириденко

Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану - Кабмін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА