Інтерфакс-Україна
23:49 20.09.2024

У Харкові вже 7 постраждалих, зокрема 4 пацієнтів лікарні біля якої впала авіабомба, зокрема 4 пацієнтів

1 хв читати
У Харкові вже 7 постраждалих, зокрема 4 пацієнтів лікарні біля якої впала авіабомба, зокрема 4 пацієнтів

Кількість постраждалих унаслідок нічних ворожих авіаударів по Харкову продовжує зростати, станом на 23:40 відомо про 7 постраждалих, повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Наразі відомо про сімох постраждалих, з них двоє дітей 10-ти і 12-ти років, і підліток 17 років. Одну людину госпіталізовано», - написав Терехов у своєму телеграм-каналі.

За інформацією начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, серед постраждалих 4 пацієнти лікарні, біля якої зафіксовано влучання - у них легкі осколкові поранення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бессент: ми прагнемо співпрацювати з партнерами по G7, щоб посилити тиск на Росію

ЄБРР готує додаткові EUR500 млн для термінових закупівель газу "Нафтогазом" – Kyiv Post

Трамп заявив, що предметом обговорення під час зустрічі з Зеленським в п'ятницю буде надання ракет Tomahawk

Свириденко й Домбровскіс обговорили фінансову підтримку України й імплементацію нового механізму репараційних позик

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

У деяких районах Києва зникло світло через проблеми на одному з енергооб’єктів, викликані перенавантаженням мережі – влада

"Укрзалізниця" зазнала близько 300 атак з серпня — на чверть більше, ніж за аналогічний період 2024р

ПА ОБСЄ призначила Каріну Едебрінк спецпредставницею з питань викрадення та депортації українських дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА