Інтерфакс-Україна
00:44 21.09.2024

Окупанти скинули на Харків 3 ФАБ-250 з УМПК, кількість постраждалих від нічних авіаударів зросла до 8 - прокуратура

1 хв читати
Окупанти скинули на Харків 3 ФАБ-250 з УМПК, кількість постраждалих від нічних авіаударів зросла до 8 - прокуратура

Для ударів, завданих по Харкову близько 22:45 20 вересня, ЗС РФ використовували Су-34, який з Бєлгорода здійснив пуски трьох керованих авіаційних бомб, повідомив начальник Харківської облпрокуратури Олександр Фільчаков.

«За попередніми даними, це були ФАБ-250 з УМПК», - сказав Фільчаков у відеокоментарі, поширеному прес-службою.

За його словами, у Шевченківському районі міста зафіксовано влучання в проїжджу частину за кілька десятків метрів від пологового відділення лікарні, де на той момент були пацієнти. У Холодногірському районі авіабомба влучила по території приватного будинку, а в Київському - по території підприємства.

За даними Фільчакова, уже відомо про вісьмох постраждалих, серед яких діти. У дітей діагностували гостру реакцію на стрес.

Розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 438 КК України (порушення законів та звичаїв війни).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завершено капітальний ремонт шляхопроводу біля метро "Дарниця" – мер

Повідомлення про "захід у Гуляйполе військ РФ" не відповідають дійсності – ЦПД

Завершилися прослуховування учасників із лонглиста нацвідбору на "Євробачення-2026"

Сергія Кузнєцова, підозрюваного у підриві "Північних потоків", заарештували у ФРН

EVA відкрила четвертий магазин елітного формату

Національна прокуратура Польщі видала ордери на арешт українців, підозрюваних у диверсіях на залізниці

СБС уразили три російські системи ППО за три дні

Депутатка з Хмельниччини, її син та донька отримали по 15 років тюрми за роботу на ворога

У Резерв+ з’явилась відстрочка для військовозобов’язаних, у яких один із батьків має інвалідність

Єврокомісія: Розслідування свідчать про те, що антикорупційні органи в Україні мають можливість функціонувати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА