Інтерфакс-Україна
16:31 23.09.2024

Російський шахед вкотре пролетів над майданчиком ХАЕС із можливою імітацією атаки - "Енергоатом"

1 хв читати

 Вночі 22 вересня було зафіксовано ще один проліт російського ударного безпілотного апарату поряд із промисловим майданчиком Хмельницької АЕС із попереднім маневром, схожим на імітацію атаки.

"Траєкторія польоту вказує на те, що Росія ймовірно намагалася зімітувати атаку безпосередньо на АЕС шляхом різкого відхилення від початкової траєкторії у бік станції, наближення до майданчика, а потім розвороту та повернення на вихідну траєкторію", - повідомило АТ "НАЕК «Енергоатом» у понеділок .

Як зазначили атомники, це не перший випадок, коли Росія наражає на небезпеку українські атомні об'єкти, свідомо створюючи загрозу безпеці АЕС і посилюючи енергетичний терор.

"Росіяни підвищують ставку, систематично створюючи напругу на атомних об'єктах. Цей терор має зупинитися, адже наслідки можуть бути фатальними", - процитовано в повідомленні слова глави "Енергоатому" Петра Котіна.

Як повідомлялося, під час нічної російської атаки 12 вересня було також зафіксовано проліт російського ударного БПЛА типу Shahed у безпосередній близькості від ХАЕС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 175 ворожих атак - Генштаб

МАГАТЕ підтвердило знищення частини ядерного об’єкта в Натанзі, Гроссі готовий терміново вирушити до Ірану

Хлопчик з Херсонщини, поранений 11 червня внаслідок атаки БПЛА, помер у лікарні — ОВА

США допомагали Ізраїлю в перехоплюванні ракет під час масштабного удару Ірану

Унаслідок ракетного удару Ірану по Ізраїлю постраждали 35 осіб, одна людина — у критичному стані - ЗМІ

Зеленський про ДТП у Франції: Молимося за життя та одужання поранених дітей

Іран завдає масованого ракетного удару по Ізраїлю, ЦАХАЛ повідомляє про перехоплення

Жовква провів зустріч із генсеком Міжнародної торгової палати, говорили про відбудову постраждалих від російських обстрілів об’єктів

Літня жінка загинула через ворожу атаку на Запоріжжі

Трамп вважає, що удари Ізраїлю можуть допомогти йому укласти угоду з Іраном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА