Інтерфакс-Україна
18:03 24.09.2024

У Харкові троє загиблих, 28 постраждалих

1 хв читати

Три людини загинули і 28 постраждали внаслідок удару російських окупантів по Харкову у вівторок.

Один з авіаударів припав на підприємство харчової промисловості, повідомив міський голова Ігор Терехов.

"За попередньою інформацією там троє загиблих. Ще двоє в інших місцях прильотів", - написав Терехов у своєму телеграм-каналі.

Він повідомив також, що за попередніми даними під завалами будинку в Київському районі міста перебувають двоє людей. Там триває пошуково-рятувальна операція.

Пізніше Терехов уточнив, що підтверджено інформацію лише про одного загиблого на підприємстві. "Тож всього загиблих по місту троє", - написав він.

За інформацією начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, кількість постраждалих зросла до 28 осіб.

Раніше повідомляли про трьох загиблих і 24 постраждалих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До програми PURL вже залучено понад $2 млрд, оголошено ще $1,5 млрд – Зеленський

Усі домовленості щодо постачання систем ППО мають бути виконані до зими – Зеленський

Зеленський за тиждень до Генасамблеї ООН: Співпрацюємо з лідерами європейських країн для спільного тиску на РФ

У Генштабі ЗСУ підтвердили звільнення з посад командирів 17-го та 20-го армійських корпусів

НСАУ опротестовує механізм "мовчазної згоди" для об’єктів спадщини

Єрмак: З окупації повернули ще 16 українських дітей

ЗСУ звільнили село Панківка між Костянтинівкою і Покровськом у Донецькій області – Генштаб

Зафіксовано майже 11 тисяч застосування ворогом небезпечних хімічних речовин, постраждали 3000 військових

Окупанти обстрілами та атакою БПЛА вбили ще двох жителів Херсонщини

Житній ринок внесли до переліку об'єктів культурної спадщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА