Інтерфакс-Україна
08:19 25.09.2024

Зеленський і Ердоган обговорили свободу судноплавства в Чорному морі та відновлення України

1 хв читати
Зеленський і Ердоган обговорили свободу судноплавства в Чорному морі та відновлення України

У межах робочого візиту до Нью-Йорка президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, сторони обговорили посилення торговельно-економічного співробітництва та відновлення України.

Як повідомляє пресслужба українського президента, "особливу увагу приділили активізації двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а також залученню Туреччини та турецьких компаній до відновлення України".

Зазначається, що лідери двох країн детально обговорили реалізацію Формули миру, наголосивши на важливості забезпечення свободи судноплавства в Чорному морі та провідній ролі Туреччини в імплементації відповідного пункту Формули щодо продовольчої безпеки.

Володимир Зеленський запросив Реджепа Таїпа Ердогана відвідати Україну з візитом.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про незаконний візит послів Бурунді, Гвінеї та Чаду до окупованого Криму: Це кричуще порушення міжнародного права

Четверо рятувальників постраждали внаслідок російських атак в Україні з початку доби

В експосадовця ДСНС виявили майже 13 млн грн необґрунтованих активів

У середу в більшості областей України очікуються значні дощі, грози, подекуди град і шквали

Шмигаль та Сирський обговорили з представниками Німеччини зміцнення обороноздатності України

Кондратюк закликала учасників Всесвітньої конференції голів парламентів бойкотувати заходи за участі Матвієнко

Командир батальйону "Вовки Да Вінчі" подякував СБУ за запобігання замаху

"Укртрансбезпека" продовжить на місяць перевірки вантажівок в Одеській та Миколаївській областях

Найближчої доби в більшості областей України очікуються дощі, місцями грози

Через авіаудар РФ по Біленьківській колонії загинуло 16 засуджених, ще 44 зазнали поранень, уточнив Мін'юст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА