Інтерфакс-Україна
11:11 25.09.2024

Точицький закликав Карнегі-Хол переглянути політику співпраці з російськими діячами культури

1 хв читати

Міністр культури та стратегічних комунікацій України Микола Точицький закликав Карнегі-Хол (Нью-Йорк) переглянути політику співпраці з російськими діячами культури.

"Було порушено питання щодо співпраці Карнегі-Холу з російськими митцями. Міністр наголосив на необхідності перегляду цієї політики через російську агресію і той факт, що понад 550 українських дітей стали жертвами війни. Він закликав до відповідального підходу у виборі митців, яким надається сцена Карнегі-Холу", - йдеться в повідомленні міністерства за результатами зустрічі Точицького з виконавчим і художнім директором Карнегі-Хол Клайвом Гіллінсоном.

Також сторони обговорили питання культурної дипломатії для зміцнення міжнародного авторитету України.

Зокрема, Точицький наголосив, що публічна й культурна дипломатія є ключовим інструментом для покращення іміджу України на світовій арені.

"Концерти, виставки, література та інші форми мистецького вираження допомагають глибше інтегрувати Україну в глобальний культурний простір, посилюючи зв'язки з міжнародними партнерами", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА