Інтерфакс-Україна
12:37 25.09.2024

Вугледар наразі не перебуває в оточенні, але є просування сил РФ

1 хв читати

Вугледар наразі не перебуває в оточенні, але є просування сил РФ і нові ризики через це, заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ Збройних сил України Іван Тимочко.

В ефірі Радіо Свобода Тимочко зазначив, що ворог намагається просуватися по флангах, бо там немає міської забудови, в якій українські сили могли б тримати оборону.

"Він (противник - ІФ-У) має деякі просування. Але я дуже не хотів би, щоб усі прив'язували це як про оточення Вугледара. Вугледар не перебуває наразі навіть в оперативному оточенні. Так, бої за місто дуже запеклі. Але потрібно розрізняти оточення і бої по флангах", - пояснив він.

На запитання, чи будуть ЗСУ відводити війська, Тимочко сказав, що це робитимуть, якщо не буде можливості тримати оборону в міській забудові і якщо будуть загрози життю військовослужбовців.

Раніше аналітичний проєкт Deep State повідомив, що армія РФ намагається оточити Вугледар, артилерією і КАБами. Ресурс заявив, що ситуація навколо міста "критична".

У британській розвідці також заявили, що російські окупаційні війська домоглися подальших успіхів у районі міста Вугледар Донецької області та, ймовірно, загрожують місту з трьох сторін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО знешкодило 75 із 97 безпілотників, зафіксоване влучання 19 ударних БпЛА на восьми локаціях – Повітряні сили

Гегсет: Блокада нафтових танкерів з Венесуели залишатиметься до повернення Мадуро вкрадених американських активів

У Сан-Франциско через масштабне відключення електроенергії залишилися без світла близько 130 тисяч споживачів

ОВА: Четверо людей поранені внаслідок обстрілів 24 населених пунктів Запорізької області

Семеро людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини за добу — ОВА

Британія скоротила фінансування програм протидії РФ на Західних Балканах на 40% — ЗМІ

Окупанти за добу втратили 1 130 осіб та 69 од. спецтехніки - Генштаб

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА