Інтерфакс-Україна
17:24 25.09.2024

Не може бути справедливого миру без України - Зеленський

1 хв читати
Не може бути справедливого миру без України - Зеленський
Фото: сайт Президента України

Не може бути справедливого миру без України, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Не може бути справедливого миру без України. Ми бачимо, що Росія, яка перевищує у 20 разів Україну, все ще хоче більше землі. Насправді це просто безумство. І це безумство полягає в бажанні Росії знищити свого сусіда", - заявив Зеленський під час виступу на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку в середу.

Зеленський зазначив, що "Росія має підтримку Північної Кореї та Ірану. І тепер кожен сусід у Європі та Центральній Азії відчуває, що війна може постукати і в їхні двері. І просто подумайте, які втрати це становитиме для всього світу", - сказав він.

"Майже 100 націй і міжнародних організацій підтримали Формулу миру, і Північна Америка, і Африка, і Азія, вони всі об'єдналися у Формулі миру. І я нагадую Генеральній Асамблеї, що всі нації рівні, які брали участь у Саміті миру, і не було нікого, хто блокував би рішення цих націй".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури затвердило порядок оформлення театральних афіш

РФ відновила дезінформацію про "чорну трансплантологію" в Україні – ЦПД

Кабмін передав Мінсоцполітики державне Інформагентство "Ре-інформ" та Агенцію національної єдності

Окупанти 31 раз обстріляли міста і села Донецької області, 11 мирних жителів загинули

УЧХ отримав відзнаку "Друг Сінгапурського Червоного Хреста"

Прісна вода повністю замінить солону в усіх водопровідних системах Миколаєва за два тижні - Свириденко

У лікарні Сум помер чоловік, поранений під час обстрілу 26 серпня

Кабмін передбачив для журналістів державних і комунальних медіа 2% надбавки за кожен рік стажу

У Харківській області загинула одна особа, шестеро зазнали поранень через ворожі обстріли

Кабмін ліквідував Координаційну раду з реформи освіти та низку оргкомітетів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА