Інтерфакс-Україна
21:56 25.09.2024

Макрон: Франція продовжить робити все, що в її силах, щоб Україна вистояла

1 хв читати
Макрон: Франція продовжить робити все, що в її силах, щоб Україна вистояла
Фото: Фото АР

Франція продовжить робити все, що в її силах, щоб Україна вистояла, домоглася справедливості, і продовжить надавати необхідне українцям обладнання для оборони, заявив президент Франції Еммануель Макрон під час виступу на Генасамблеї ООН.

"Франція продовжить робити все, що в її силах, щоб Україна вистояла, позбулася небезпеки і домоглася справедливості. Франція продовжить надавати їй необхідне обладнання для її оборони, разом зі своїми найближчими союзниками і партнерами буде підтримувати опір українського народу", - сказав він на ГА ООН у середу.

За словами Макрона, у спільних інтересах усіх країн, щоб "законні права України було відновлено якнайшвидше і щоб встановився справедливий і міцний мир".

"Франція об'єднає зусилля з усіма своїми щирими партнерами, щоб побудувати міцний мир для України і для Європи", - запевнив французький лідер.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Корпус "Хартія" і KSE розпочинають спільні освітні та технологічні проєкти

Зеленський повідомив про початок обміну, що триватиме кілька днів

АРМА просить НАБУ перевірити інформацію медіа щодо конкурсів з відбору управителів арештованих активів

Повідомлено про підозру організатору крадіжки 15 млн грн з автомобіля обміну валют – прокуратура

Єрмак і радники лідерів країн Європи скоординували кроки в рамках підготовки до саміту G7

ДБР повідомило про підозру в незаконному збагаченні колишньому керівнику одного з управлінь сил логістики ЗСУ

В Києві попрощалися із рятувальниками, які загинули під час ворожої атаки 6 червня

Глава МЗС Литви прибув до Києва з робочим візитом

Українські діти прибули до Узбекистану на реабілітацію та відпочинок

Нападника відпустили: платформа Strichka засуджує інцидент в італійському Ріміні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА