Інтерфакс-Україна
20:39 26.09.2024

Пенсіонер із Куп'янська-Вузлового постраждав унаслідок ворожого обстрілу - прокуратура

1 хв читати
Пенсіонер із Куп'янська-Вузлового постраждав унаслідок ворожого обстрілу - прокуратура

Житель селища Куп'янськ-Вузловий Куп'янського району Харківської області у віці 78 років дістав поранення внаслідок обстрілу з боку російських окупантів у четвер.

"Розпочато досудові розслідування за фактами порушення законів і звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України)", - повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.

За даними слідства, обстріл Куп'янська-Вузлового стався близько 16:30. Пошкоджено житлові будинки та господарські будівлі.

Крім того, близько 9:20 зафіксовано влучання дрона по Куп'янську. Без постраждалих.

Також близько 11:00 з боку Росії стався обстріл селища Ківшарівка. Пошкоджено приміщення навчального закладу. Постраждалих немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАПРОПОНУВАВ ОЧОЛИТИ ОФІС ПРЕЗИДЕНТА БУДАНОВУ

ГУР МО оприлюднило видео із деталями спецоперації із збереження життя командира РДК Дениса Капустіна

Понад 460 млн тонн відходів щороку утворюється в Україні – очільник Мінекономіки

У Києві пенсіонерка віддала понад 1 млн 400 тис. грн шахраям, які представилися працівниками СБУ

В Україні у найближчі дні потеплішає, але сніжитиме

Мінекономіки оновило критерії визначення критично важливих підприємств у сільському господарстві

Теплопостачання Русанівки та Березняків відновлять після завершення ремонтних робіт протягом доби – "Київтеплоенерго"

Стефанчук про висловлювання спікера Палати депутатів парламенту Чехії: Це приклад цинізму

Уряд планує впровадити нову модель водокористування півдня України після деокупації територій - очільник Мінекономіки

У 2025 році підготовлено понад 5 тис. операторів БпАК та близько 100 курсантів-льотчиків – Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА