Інтерфакс-Україна
12:47 27.09.2024

У Кривому Розі 5 постраждалих від ракетного удару, 2 госпіталізовано

1 хв читати

П'ятеро людей постраждали внаслідок ракетного удару російських окупантів по місту Кривий Ріг Дніпропетровської області в п'ятницю вранці, повідомив голова Дніпропетровської обласної адміністрації Сергій Лисак.

"П'ятеро людей постраждали через ракетний удар по Кривому Рогу - такі дані на цю хвилину. Двоє госпіталізованих. Троє постраждалих приходитимуть до тями вдома", - написав Лисак у телеграмі.

Він не уточнив, чи тривають пошуки людей під завалами.

Як повідомлялося, російські окупанти завдали удару по п'ятиповерховій адміністративній будівлі поліцейського управління в Кривому Розі. Раніше було відомо про чотирьох постраждалих, пошуки ще чотирьох під завалами будівлі тривали. Сама будівля була зруйнована, також було пошкоджено приватні будинки, розташовані поруч.

Водночас начальник облполіції Олександр Ганжа повідомив в ефірі "Суспільне. Студія", що під завалами можуть перебувати четверо працівників поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Температура в Україні найближчими днями повільно знижуватиметься, місцями короткочасні дощі з грозами

Єрмак про удар по автобусу під Херсоном: ось так РФ "хоче миру"

Повернутися із СЗЧ за спрощеною процедурою через Армія+ можна до 30 серпня – Міноборони

Ще одна мережа шахрайських кол-центрів викрита в Дніпрі - Офіс генпрокурора

Зеленський ввів укази проти 305 підприємств з усього світу, зокрема, дотичних до захоплення ЗАЕС та тіньового флоту – укази

Українці заслуговують на справедливий мир, заснований на повазі до територіальної цілісності, РФ не повинна бути винагороджена – Сибіга

ППО збила вночі ракету та лише 16 з 47 ворожих дронів, окупанти цілились переважно по прифронтових громадах – Повітряні сили

Губернатор Аляски: ми готові прийняти історичну зустріч Трампа і Путіна

Дрони атакували Харківську область вночі, постраждали 6 осіб, з них одна дитина — ДСНС

Україна готова до реальних рішень заради тривалого миру - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА