Інтерфакс-Україна
10:38 28.09.2024

Окупанти 26 разів обстріляли населені пункти Донеччини, є загиблий, 14 жителів поранені

1 хв читати
Окупанти 26 разів обстріляли населені пункти Донеччини, є загиблий, 14 жителів поранені
Фото: Донецька ОВА

Один мирний мешканець Донецької області загинув, ще 14 осіб дістали поранення за минулу добу внаслідок обстрілу населених пунктів російськими окупантами, повідомив голова Донецької обласної адміністрації Вадим Філашкін у суботу вранці.

"Краматорський район. У Новому Лиманської ТГ загинула людина, пошкоджено 3 будинки та 2 нежитлові будівлі. У Краматорську пошкоджено 6 будинків і промислову будівлю. В Іллінівці пошкоджено 2 об'єкти, ще 9 - у Степанівці. У Костянтинівці поранено 2 людини, пошкоджено 3 багатоповерхівки, 2 приватні будинки, кафе і 89 торгових точок", - написав Філашкін у телеграм-каналі.

У Часовоярській громаді Бахмутського району, за його словами, пошкоджено вісім приватних будинків, один багатоповерховий житловий будинок і три промислові будівлі.

"Покровський район. У Кураховому в зоні ураження - приватний сектор і промзона; пошкоджено приватні будинки в Курахівці та Гірнику, адмінбудівлю в Острівському та підприємство в Дальньому. У Добропіллі поранено 7 осіб, пошкоджено 2 адмінбудівлі та 7 будинків, у Святогорівці пошкоджено підприємство. У Мирнограді поранено людину. У Покровську пошкоджено будинок, ще 1 - у Троянді", - розповів голова обладміністрації.

Загалом за добу російські окупанти 26 разів обстріляли населені пункти Донецької області, розповів Філашкін. Із населених пунктів на лінії фронту за добу евакуйовано 2555 осіб, зокрема 142 дитини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд ухвалив план реагування на кіберінциденти, кібератаки та кіберзагрози з 6 рівнями критичності

Сибіга відвідає Брюссель у середу, візьме участь у засіданні Ради Україна-НАТО

Внаслідок ворожих атак у листопаді пошкоджено 148 житлових будинків у Харкові

ДБР ліквідувало канал постачання наркотиків до виправної колонії в Житомирі

Різкі заяви Путіна посилюють тиск перед ключовими переговорами зі США щодо України – ЗМІ

Україна та Ірландія підписали Дорожню карту партнерства - прем'єр

На півдні Польщі за EUR22 млн побудують інтермодальний термінал для обробки перевезень між Україною та ЄС

Ірландія надасть EUR100 млн на нелетальну військову допомогу Україні та ще EUR25 млн на підтримку енергетики - прем'єр

Ірландія хоче "прискорити порядок денний розширення" під час свого головування в ЄС - прем'єр

Нідерланди планують центри для українських біженців у 2027 році – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА