Інтерфакс-Україна
12:27 28.09.2024

У Сумах 8 загиблих від ударів окупантів по лікарні - президент

1 хв читати
У Сумах 8 загиблих від ударів окупантів по лікарні - президент
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/

Вісім людей загинули і 11 дістали поранень внаслідок атаки ударними безпілотними літальними апаратами по лікарні в Сумах у суботу вранці, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Суми. Росія вдарила "шахедами" по одній із лікарень міста. Наразі відомо про 8 загиблих. Мої співчуття родинам та близьким. Одинадцятеро людей поранено, із лікарні евакуйовано 113 пацієнтів. Триває рятувальна операція. Ліквідовуємо наслідки, рятуємо життя. Робимо максимум, щоб надати нашим людям необхідну допомогу", - написав Зеленський у телеграм-каналі.

"Усім у світі, хто говорить про цю війну, варто звертати увагу, куди бʼє Росія. Вони воюють з лікарнями, цивільними обʼєктами, життями людей. Примусити Росію до миру може лише сила. Мир через силу – тільки це єдиний правильний шлях", - додав глава української держави.

Як повідомлялося, у Сумах росіяни двічі вдарили по медичному закладу. Раніше повідомлялося про сімох загиблих і 12 важкопоранених. На момент вибухів у лікарні перебувало 86 пацієнтів, із них 15 маломобільних, і 38 працівників закладу. Крім того, російські окупанти завдали авіаудару безпілотними літальними апаратами по житловому кварталу в Сумах, про постраждалих не повідомлялося.

Триває досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мовний омбудсмен про російськомовні книги: Наш шлях – не через заборону, а через утвердження українського

Під Лиманом ускладнилась ситуація на фронті, 63 ОМБр ліквідувала 17 окупантів

Працівники НАБУ просять суд про відкритий розгляд скарги на арешт Магамедрасулова

Для деокупованих територій не потрібно буде ухвалювати перехідне мовне законодавство - мовний омбудсмен

У Смілі під час відправки до навчального центру загинув мобілізований

Негода знеструмила 28 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Нові авто отримали чотири дитячих будинки сімейного типу Київщини - обладміністрація

Російська музика має бути максимально обмежена на наших інформаційних просторах - мовний омбудсмен

Кабмін приєднав Подільський держуніверситет до Кам’янець-Подільського університету ім. Огієнка

Україна і Литва домовилися спільно виготовляти оборонну продукцію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА