Інтерфакс-Україна
17:23 28.09.2024

У Козачій Лопані через атаку ворожого дрона загинув суддя Верховного суду, який розвозив гумдопомогу, - прокуратура

1 хв читати
У Козачій Лопані через атаку ворожого дрона загинув суддя Верховного суду, який розвозив гумдопомогу, - прокуратура
Фото: Харківська обласна прокуратура

Загиблий внаслідок удару російського FPV-дрона по Козачій Лопані в суботу був суддею Верховного суду, повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

"28 вересня ворожий FPV-дрон влучив у цивільний автомобіль Mitsubishi Lancer у селищі Козача Лопань Дергачівської ТГ. 61-річний водій загинув на місці. Жертвою цинічного удару став суддя Верховного Суду, який розвозив гуманітарну допомогу місцевим жителям", - йдеться в повідомленні.

Крім того, було поранено трьох жінок, які, за попередніми даними, також перебували в цьому автомобілі. Їх госпіталізували.

Розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством) КК України.

"Уточнену інформацію буде надано після встановлення всіх деталей чергового злочину російської армії", - наголосили у пресслужбі облпрокуратури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Профільний комітет рекомендує Раді прийняти законопроєкт щодо підтримки агросектору в цілому

Зеленський: важливо, щоб серед країн, які готові розмістити контингент в Україні, були головні лідери "Коаліції охочих"

Справу щодо заволодіння 1,34 млрд грн Міноборони на закупівлі боєприпасів передано до суду - Нацполіція

Рада VIII та IX скликання не збирала по жодному рішенню понад 400 голосів – "Чесно"

Вето президента Навроцького залишає Україну без польських Starlink – віцепрем’єр Гавковський

Зеленський і міністр фінансів ФРН обговорили ППО та гарантії безпеки

Зеленський не вважає, що РФ йде на поступки

В'ятрович про ініціативу Навроцького: бачу схожість із баченням Путіна, який знищення всього українського називає денацифікацією

Німеччина буде надавати Україні EUR9 млрд щорічно - міністр фінансів

На забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи землях зловмисники вирощували зернові культури для продажу - Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА