Інтерфакс-Україна
10:42 29.09.2024

У Донецькій області внаслідок російських обстрілів загинула людина, 14 поранено

1 хв читати
У Донецькій області внаслідок російських обстрілів загинула людина, 14 поранено
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

У Донецькій області через російські обстріли загинула цивільна людина, ще 14 дістали поранень, повідомив керівник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

"Росія вбиває цивільних! За 28 вересня росіяни вбили 1 жителя Донбасу - у Ясеновому. Ще 14 осіб в області за добу дістали поранень", - повідомив він.

За його словами, загальна кількість жертв росіян на Донеччині подана без урахування Маріуполя і Волновахи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повідомлення про нібито оточення противником українських підрозділів в Курській області не відповідають дійсності - Генштаб

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА