Інтерфакс-Україна
11:28 29.09.2024

Кількість постраждалих у Запоріжжі від масованого удару РФ збільшилася до 13 осіб - ДСНС

1 хв читати
Кількість постраждалих у Запоріжжі від масованого удару РФ збільшилася до 13 осіб - ДСНС
Фото: https://t.me/dsns_telegram/33170

Кількість постраждалих у Запоріжжі від масованого удару РФ збільшилася до 13 осіб, серед них 17-річний юнак, повідомила Держслужба з НС.

"Кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок масованого ворожого обстрілу зросла до 13 осіб, серед них 17-річний підліток", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі.

Як повідомлялося, російські війська в неділю скинули 13 авіаційних бомб на Запоріжжя. Раніше була інформація про 11 постраждалих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розпочалася розмова Зеленського та Трампа - ЗМІ

На розкраданні бюджетних коштів викрито ексдержсекретаря Мін’юсту та діючих топчиновників - СБУ

Зеленський на Сумщині обговорив із командирами забезпечення бригад ресурсами для їхнього власного виробництва дронів

Готується розмова Зеленського та Трампа - джерело

У Резерв+ зʼявилася нова відстрочка – для працівників закладів вищої, фахової передвищої та професійної освіти

Трамп поговорить із Зеленським у середу – ЗМІ

Зеленський обговорить із Сирським прохання масштабувати підрозділ 225-го окремого штурмового полку до рівня бригади

Прокуратура через суд вимагає знести ресторан у парку Шевченка в Києві та повернути ділянку громаді

Іспанія відмовилася від закупівлі F-35 у США на користь європейських альтернатив

Трамп ввів 25% тариф на товари з Індії у зв’язку з покупкою російської нафти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА