Інтерфакс-Україна
19:31 30.09.2024

Троє дітей і їхня мати повернулися з окупації на підконтрольну уряду України територію

1 хв читати
Троє дітей і їхня мати повернулися з окупації на підконтрольну уряду України територію

Вдалося повернути трьох неповнолітніх дітей і їхню матір на підконтрольну уряду України територію, повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

"Після року в окупації три українські дитини і їхня мама нарешті вдома на підконтрольній уряду України території. Неповнолітніх вдалося повернути в межах реалізації затвердженого плану дій президента України Bring Kids Back UA", - написав Лубінець у телеграм-каналі в понеділок.

За його словами, перебуваючи на тимчасово окупованій території, "вони були в небезпечних умовах: у мами погрожували відібрати дітей, змушували неповнолітніх навчатися за російськими стандартами освіти. Так вони прожили майже рік у тимчасовій окупації в Донецькій області".

Після звернення рідних до Офісу омбудсмена невідкладно розпочалася підготовка до повернення. "Попри всі труднощі та загрози, завдяки злагодженій роботі з партнерами, "Карітас Україна" та "Рокада", вдалося організувати безпечний маршрут для цієї родини, а також забезпечити гуманітарні потреби для них на підконтрольній уряду України території", - написав Лубінець.

 

ОСТАННЄ

Міжвідомча робоча група щодо вступу Укораїни у ЄС схвалила проєкти дорожніх карт трансформацій

Бессент: Трамп вважає, що угода щодо корисних копалин з Україною стане інструментом тиску на Росію

Адміністрація Трампа заплатить по $1 тис. нелегалам у разі їх добровільного від'їзду зі США

США домовляються щодо проведення четвертого раунду переговорів з Іраном у майбутні вихідні - Віткофф

Остаточного рішення щодо мит на вироблені поза США фільми ще немає

Росіяни сім разів вдарили по Краматорську

Унаслідок ворожих обстрілів Херсонщини постраждало три людини та одна загинула – Прокудін

Ворог завдав масований удар по Харкову, влучання уламків БПЛА є в чотирьох районах міста, є постраждалі

У лікарні померла ще одна жертва російських обстрілів Сумщини напередодні

Ворог обстріляв Дніпропетровщину, є пошкодження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА