Інтерфакс-Україна
22:13 01.10.2024

Сибіга і Дуда обговорили пріоритетні потреби України в обороні та шляхи зміцнення двосторонніх відносин

1 хв читати
Сибіга і Дуда обговорили пріоритетні потреби України в обороні та шляхи зміцнення двосторонніх відносин

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга під час візиту до Польщі обговорив із польським президентом Анджеєм Дудою (Andrzej Duda) пріоритетні потреби України в обороні, подальшу військову допомогу та інші питання.

"Я був радий бути прийнятим президентом Анджеєм Дудою у Варшаві. Ми обговорили пріоритетні потреби України в обороні, подальшу військову допомогу, запрошення України вступити до НАТО і наш шлях до членства в ЄС. Ми також визначили шляхи зміцнення наших добросусідських двосторонніх відносин", - написав він у соцмережі Х у вівторок увечері.

Також Сибіга повідомив, що зустрівся у Варшаві з маршалом польського Сейму Шимоном Холовнею (Szymon Holownia). За його словами, вони обговорили українсько-польські двосторонні відносини.

"У нас була дружня бесіда про подальший розвиток нашого оборонного співробітництва, двосторонніх відносин і зміцнення Європи", - написав він.

Також він зазначив, що зустрівся з маршалом польського сенату Малгожатою Кідава-Блоньською (M.K.Blonska).

"...щоб обговорити українсько-польські двосторонні відносини та шляхи їхнього просування вперед у добросусідському ключі. Я подякував Польщі та всім полякам, які були на боці України з перших хвилин повномасштабного вторгнення Росії", - зазначив глава українського МЗС.

Як повідомлялося, президент Польщі Анджей Дуда прийняв міністра закордонних справ України Андрія Сибігу, який перебуває з візитом у Варшаві. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 27

Ворог просунувся в напрямку Костянтинівки, захопивши за півтори доби 3,3 кв км - DeepState

Рух на "зеленій" лінії метро в Києві відновили на всій довжині - КМДА

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

ППО знешкодила вночі один з найвищих відсотків дронів та ракет, випущених з РФ по Україні, але є влучання на 17 локаціях – ПС ЗСУ

Окупанти влучили у будівлю кондитерської фабрики Roshen в Києві, загибла і 2 з 4 поранених вночі у столиці були саме там

"Укренерго" ввело аварійні відключення в кількох областях після нічного обстрілу РФ

ППО України знешкодило 15 ракет та 357 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання на 17 локаціях

Зеленский про нічну атаку РФ: Розраховуємо на реакцію та допомогу всіх наших партнерів

Знову майже 6 тис. будинків Києва без опалення після нічної ворожої атаки - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА