Інтерфакс-Україна
07:20 02.10.2024

LVMH купує журнал Paris Match

1 хв читати
LVMH купує журнал Paris Match

Французька група LVMH досягла угоди з Lagardere про купівлю популярного тижневика Paris Match.

Як ідеться в повідомленні компаній, керівником підрозділу, до якого увійде Paris Match, стане головний фінансовий директор LVMH Group Жан-Жак Гійоні. Головним редактором журналу залишиться Жером Бегле.

Бернар Арно, глава LVMH і найбагатша людина Франції, вів переговори про купівлю Paris Match з лютого. Раніше повідомлялося, що сума угоди становитиме 120 млн євро.

Paris Match виходить із 1949 року. Журнал найбільше відомий своїми сенсаційними статтями про життя зірок. Його наклад становить 440 тис. примірників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА