Інтерфакс-Україна
18:31 02.10.2024

Серед поранених унаслідок теракту в Тель-Авіві громадянка України - посол

1 хв читати
Серед поранених унаслідок теракту в Тель-Авіві громадянка України - посол

Унаслідок теракту в Тель-Авіві у вівторок постраждала одна українка, повідомив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

"На жаль, стало відомо сьогодні, що серед жертв теракту в Яффо, який стався вчора перед атакою Ірану, де семеро загиблих і 16 поранених, - і серед поранених одна громадянка, яка має подвійне громадянство, тобто має український паспорт. Нам поліція надала інформацію сьогодні вранці", - сказав посол в ефірі телемарафону в середу.

Корнійчук додав, що громадянку відвідає консул, і вся необхідна інформація з'ясовується. "За попередньою інформацією, її життю ніщо не загрожує", - додав дипломат.

Він розповів, що на консульському обліку в Ізраїлі майже 15 тис. українців, але "загалом їх набагато більше".

1 жовтня в Тель-Авіві двоє невідомих з автоматами розпочали стрілянину на вулиці. Спочатку повідомлялося про вісьмох загиблих.

Поліція повідомила про сімох убитих мирних жителів і 16 поранених.

Правоохоронці розцінюють інцидент як теракт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли центр Слов'янська, загинув цивільний

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

ГУР: Спецслужби Кремля в операціях проти України поновили "байку про "червону ртуть", яку використовували їх попередники часів СРСР

Київ вже у кінці липня отримає перші системи далекобійного озброєння - керівник Спецштабу з питань України в ЗС ФРН

Сибіга висловився за нові санкції США та їх синхронізацію з 18-й санкційним пакетом ЄС

Донеччина: загинули четверо цивільних, зазнали поранень шестеро - ОВА

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 3 людей - мер

Російські окупанти вночі обстріляли Чернівецьку та Дніпропетровську області, Львів та Харків, загинули четверо цивільних - прокуратура

Сили оборони України вночі збили 344 засоби повітряного нападу, зокрема 25 крилатих ракет Х-101 – ПС ЗСУ

Україна планує за 5 років залучити понад $2 млрд в понад 20 проєктів в сфері критично важливих матеріалів – URC2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА