Інтерфакс-Україна
22:42 02.10.2024

Умеров обговорив із волонтерами та українськими виробниками, як поліпшити забезпечення ЗСУ

1 хв читати
Умеров обговорив із волонтерами та українськими виробниками, як поліпшити забезпечення ЗСУ

Міністр оборони України Рустем Умеров зустрівся з волонтерами та українськими виробниками, які забезпечують технікою підрозділи ЗСУ на фронті.

"Обговорили нагальні потреби Сил оборони. Вислухав конкретні пропозиції щодо поліпшення забезпечення наших військових. Домовилися спільно працювати над удосконаленням процесів виробництва та постачання техніки, зокрема БПЛА", - написав він у телеграм-каналі.

"Будемо й надалі тримати комунікацію задля подолання перешкод, які стоять перед українськими виробниками. Наші воїни повинні мати все необхідне для перемоги, і це наша спільна мета - держави та бізнесу", - додав Умеров.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рух Подільським мостовим переходом в Києві буде обмежено під час тривог з 20 жовтня - поліція

Військові розвідники спалили російський радар на аеродромі "Джанкой"

НСЗУ розпочала голосування за кандидатів до складу Ради громадського контролю

Середні темпи просування ворога минулого тижня не змінилися, але суттєво зросла "сіра зона" - DeepState

ЗС РФ розширили контроль у центральній частині Куп'янська — оновлення DeepState

Відзнаку імені О’Хейген Українського жіночого конгресу цьогоріч отримає військова з найтеплішим позивним

Рубіо може зустрітися з Лавровим 23 жовтня – ЗМІ

Каллас: Трамп, зустрічаючись із Путіним, "щиро хоче" покласти край війні, але без України та ЄС з цього нічого не вийде

Помер лідер групи Green Grey Андрій Яценко, відомий під псевдо "Дизель" - соцмережі

Рада ЄС звернулася до Єврокомісії запропонувати подальші заходи для підтримки енергобезпеки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА