Інтерфакс-Україна
23:13 02.10.2024

Окупанти завдали авіаударів по Харкову, є руйнування цивільної інфраструктури

1 хв читати
Окупанти завдали авіаударів по Харкову, є руйнування цивільної інфраструктури

ЗС РФ скинули УАБи на Харків, попередньо влучання зафіксовано у двох районах, повідомив міський голова Ігор Терехов.

"Попередньо удари припали на Шевченківський і Київський райони. Інформація про жертви і руйнування уточнюється", - написав Терехов у своєму телеграм-каналі.

Трохи пізніше він повідомив, що один з авіаударів припав на житлову багатоповерхівку.

За інформацією начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, є руйнування цивільної інфраструктури. станом на 23:04 інформація про постраждалих не надходила.

ОСТАННЄ

Дунайська комісія ухвалила рішення щодо реєстру збитків від агресії РФ на Нижньому Дунаї – віцепрем’єр

США призупинили санкції проти низки російських банків

Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир

Зеленський підписав закон, який забезпечує відкритість парламентських комітетів

Кабмін визначив порядок і строки інформування уряду про показники сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю

Власники зруйнованих будівель отримають землю без аукціонів – Зеленський підписав закон

У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ

Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко

Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА