Інтерфакс-Україна
07:59 03.10.2024

Блінкен і Рютте обговорили довгострокову підтримку України з боку США і НАТО

1 хв читати
Блінкен і Рютте обговорили довгострокову підтримку України з боку США і НАТО

Державний секретар Ентоні Блінкен провів у середу бесіду з нещодавно призначеним генеральним секретарем НАТО Марком Рютте, щоб привітати його зі вступом на посаду, йдеться в заяві Держдепартаменту США, опублікованій 2 жовтня.

"Державний секретар Блінкен і генеральний секретар Рютте обговорили негайну і довгострокову підтримку України з боку США і НАТО, включно з реалізацією Програми безпеки і навчання НАТО для України, щоб допомогти їй захистити себе сьогодні і запобігти російській агресії в майбутньому", - сказано в заяві.

Блінкен і Рютте також обговорили план дій союзників, узгоджений під час Вашингтонського саміту в липні цього року.

"Просуваючи план дій, досягнутий на саміті у Вашингтоні, вони обговорили поглиблення відносин НАТО з його партнерами, зокрема в Індо-Тихоокеанському регіоні та Південному сусідстві НАТО. Обидві сторони наголосили на важливості незамінного трансатлантичного зв'язку НАТО для нашої безпеки", - наголошується в заяві Держдепу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДШВ: Мирноград – під контролем українських військових

НАБУ в операції "Мідас" починає етап фінрозслідування з залученням міжнародної допомоги та Держфінмоніторингу

Відомо про п'ятого загиблого у Києві, тривають пошуково-рятувальні роботи – КМВА

УЧХ працював на п’яти локаціях столиці після російських обстрілів

На вихідних в Україні подекуди невеликий дощ, на півдні та південному сході - туман

Деякі політичні сили використовують розслідування корупції в енергетиці для дискредитації керівництва України, вважає Єрмак

Президент очікує від прем'єрки кандидатури міністрів енергетики та юстиції

У Києві тривають пошуково-рятувальні роботи, кількість постраждалих зросла до 34 осіб

На посаду міністра енергетики "дуже серйозно" розглядають главу енергокомітету Ради Геруса та його заступника Жупанина - джерела

Кабмін затвердив перелік устаткування, яке "Славскі" зможе ввезти без мита для реалізації GORO Mountain Resort

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА