Інтерфакс-Україна
12:46 03.10.2024

Дрони СБУ атакували військовий аеродром із КАБами у Воронезькій області - джерело

1 хв читати
Дрони СБУ атакували військовий аеродром із КАБами у Воронезькій області - джерело

Дрони СБУ, ССО та інших Сил оборони атакували військовий аеродром "Борисоглєбськ" у Воронезькій області, на якому розміщені склади з КАБами (керованими авіаційними бомбами - ІФ-У) і стоянки літаків, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в СБУ.

"Уночі дрони СБУ, а також ССО та інших Сил оборони атакували склади з КАБами, стоянки літаків СУ-35 і СУ-34, а також місця зберігання авіаційного пального на військовому аеродромі "Борисоглєбськ" у Воронезькій області РФ", - розповів співрозмовник агентства в четвер.

Він додав, що з цього аеродрому ворог активно бомбить КАБами українські території.

"Уночі росіяни писали в соцмережах про роботу ППО, прольоти великої кількості безпілотників і потужні вибухи та пожежу в районі місцевого аеродрому. Супутниковий моніторинг зафіксував чотири осередки пожеж на території "Борисоглєбська", - додало джерело.

Він зазначив, що СБУ продовжує проводити активні заходи, щоб знизити здатність ворога тероризувати мирні українські міста винищувачами з КАБами.

"Демілітаризація російських військових аеродромів триватиме, тому що ворог не має відчувати себе спокійно навіть на своїй території", - наголосило джерело в СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Команди Мінекономіки та Держслужби зайнятості працюють над новою платформою, що змінить ринок праці – Циборт

Ворог атакував Одесу БпЛА, в місті багато пошкоджень цивільної інфраструктури - Кіпер

Ворожий БпЛА влучив в АЗС у Харкові, на місці пожежа - Терехов

Україна готова допомогти Ізраїлю в боротьбі з лісовими пожежами - Сибіга

Уряд ухвалив рішення для підписання угоди з США про Інвестиційний фонд відбудови - Шмигаль

Зеленський заслухав доповідь Буданова щодо ймовірних дій ворога

Кількість постраждалих через ранкову ворожу атаку у передмісті Харкова зросла до 14, більшість з них діти - прокуратура

Зеленський обговорив з головами МЗС та оборони Люксембургу підтримку України

Зеленський запросив Марка Карні відвідати Київ

У декларації Шмигаля був відсутній Range Rover, оскільки за роз'ясненнями НАЗК, службові авто не потрібно декларувати - пресслужба Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА