Інтерфакс-Україна
18:37 03.10.2024

У Полтаві помер іще один постраждалий унаслідок ракетного удару 3 вересня, - ОВА

1 хв читати
У Полтаві помер іще один постраждалий унаслідок ракетного удару 3 вересня, - ОВА
Фото: ДСНС

У Полтаві в лікарні помер іще один постраждалий унаслідок російського ракетного удару 3 вересня, повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін.

"Рівно місяць минув від дня страшної трагедії в Полтаві. На жаль, сьогодні в лікарні померла ще одна людина, яка постраждала внаслідок ракетного удару 3 вересня. Кількість жертв цинічного удару російської армії збільшилася до 59", - написав Пронін у телеграм-каналі.

Як повідомлялося, російські війська 3 вересня завдали ракетного удару по Полтаві трьома балістичними ракетами, влучили в Інститут зв'язку і в розташовану поруч будівлю лікарні. Раніше було відомо про 58 загиблих і 328 постраждалих.

ОСТАННЄ

Європейські лідери вважають розмову з Трампом великим успіхом – Грем

В Польщі затримано українця за підозрою у вчиненні диверсій за наказом іноземної розвідки

Співголови "Коаліції охочих": не може бути обмежень для ЗСУ і російського вето на вступ України до ЄС і НАТО

США вперше були представлені на саміті "Коаліції охочих"

Уряд вносить в Раду на ратифікацію Угоди про вільну торгівлю із Туреччиною та про Всеосяжне економпартнерство з ОАЕ

Посли держав G7 позитивно відгукнулися на призначення Кушніра до ВККС

Трамп має намір стимулювати Путіна до миру, запропонувавши угоду по копалинам на Алясці – ЗМІ

Кошта назвав підсумки зустрічі щодо миру для України

Зеленський: Сподіваюсь, що сьогодні ми стали ближчими до закінчення війни

У КМДА закликають прокуратуру врахувати недоліки при будівництві метро у 2010 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА