Інтерфакс-Україна
22:05 03.10.2024

Meest збереже тарифи у 2024р без змін

1 хв читати
Meest збереже тарифи у 2024р без змін

Поштово-логістична група Meest не підвищуватиме тарифи у 2024 році, повідомив акціонер Meest China В'ячеслав Лисенко в бліц-інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Збільшувати (тариф, - ІФ-У) не будемо. Докладемо всіх зусиль, щоб утримати тарифи без змін до кінця 2024 року" - сказав Лисенко.

Раніше повідомлялося, що "Нова пошта", найбільший логістичний оператор України, з 1 жовтня підвищила тарифи на доставку документів, посилок і вантажів у середньому на 10 грн.

"Укрпошта" повідомила, що не буде підвищувати тарифи до кінця 2024 року.

Група Meest здійснює доставку в 90 країн світу, працює на ринку поштових послуг у сегменті с2с і в b2c понад 30 років. Компанію заснував підприємець Ростислав Кісіль, який залишається її бенефіціаром і відповідає за стратегічний напрям роботи. До Групи компаній входять підрозділи Meest China, Meest USA, Meest Europe та "Meest Україна".

Компанія Meest China понад 15 років є лідером доставки з Китаю посилок поштового формату. Також доставляє великі вантажі з Китаю з митним оформленням. Має власний склад 5 тис. кв м у Гуанчжоу.

У травні 2024-го Meest International запустила новий логістичний центр поблизу міста Дембіца в Польщі за 170 км від кордону. Компанія планує розширювати мережу хабів у Східній і Центральній Європі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Понад 320 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, почалися перші виплати

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"

Ворог просунувся у Донецькій та у Запорізькій областях - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА