Інтерфакс-Україна
02:48 04.10.2024

«Українська бронетехніка» і Czechoslovak Group спільно випускатимуть 155-мм снаряди в Україні

1 хв читати
«Українська бронетехніка» і Czechoslovak Group спільно випускатимуть 155-мм снаряди в Україні

«Українська Бронетехніка» і чеський виробник зброї Czechoslovak Group (CSG) підписали угоду про співпрацю у виробництві 155-мм та інших боєприпасів великого калібру в Україні з наступного року, повідомляє сайт CSG у четвер.

«Підписання угоди про локалізацію виробництва танкових і артилерійських боєприпасів виробництва CSG в Україні було зумовлено насамперед тим, що ми розуміємо, наскільки важливо для України виробляти військову техніку на своїй території. Ця наша ініціатива ґрунтується на ідеї власника CSG Міхала Стрнада про перенесення та локалізацію виробництва, і на відміну від інших компаній ми також підписали угоду про її реалізацію», - говорить Річард Кубена, комерційний директор CSG Defence.

Ця угода є частиною великого пакета контрактів, підписаних двома компаніями 2 жовтня 2024 року під час Міжнародного форуму оборонної промисловості (DFNC2) у Києві.

За умовами угоди, CSG надасть українському виробнику необхідні ноу-хау і допомогу для початку виробництва 155-міліметрових артилерійських снарядів безпосередньо в Україні.

Згідно з планами, у 2025 році в рамках співпраці між CSG і «Українською бронетехнікою» буде вироблено 100 тис. одиниць боєприпасів, а у 2026 році щорічний обсяг виробництва перевищить 300 тис. одиниць.

Виробництво боєприпасів здійснюватиметься в Чехії та Україні з метою збільшення і прискорення виробництва для української армії та зниження ціни на артилерійські снаряди. Виробництво охоплюватиме кілька типів великокаліберних боєприпасів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік за тиждень скоротився ще на 8,2%

Поліція розслідує обставини загибелі у Києві блогера, діяльність якого була пов’язана з криптовалютою

На Одещині енергетики повернули світло для понад 240 тис. родин після нічного обстрілу - ДТЕК

Кабмін утворив робочу групу зі збереження документальних свідчень про події збройної агресії РФ

Кабмін розширив перелік отримувачів компенсації за гумрозмінування земель с/г призначення

Кабмін пропонує виключити російську з переліку мов, до яких застосовується режим захисту Європейською хартією

Україна та Велика Британія мають намір розширити оборонне партнерство, зокрема у межах програми LYRA

Велика Британія, Німеччина і Франція націлені на прогрес з використання вартості знерухомлених росактивів для підтримки ЗСУ

Кабмін призначив Анатолія Куцевола заступником міністра оборони з євроінтеграції

В Одесі після нічної ворожої атаки частково зникло електропостачання, одна людина постраждала

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА