Інтерфакс-Україна
10:52 04.10.2024

В Енергодарі вибухнув автомобіль, де перебував "начальник фізичної охорони" окупованої ЗАЕС, - ГУР

1 хв читати
В Енергодарі вибухнув автомобіль, де перебував "начальник фізичної охорони" окупованої ЗАЕС, - ГУР

Автомобіль, у якому перебував військовий злочинець - "начальник фізичної охорони" Запорізької атомної електростанції Андрій Короткий, вибухнув у п'ятницю, 4 жовтня, близько 7:00 у тимчасово окупованому місті Енергодар Запорізької області.

Як повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, Короткий - колаборант, причетний до організації та виконання воєнних злочинів і репресій українців в окупації.

"Після захоплення ЗАЕС він добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками, видав росіянам списки працівників станції з їхніми персональними даними, вказавши на громадян з проукраїнською позицією. Брав участь у репресіях персоналу атомної електростанції, воєнних злочинах проти цивільних громадян тимчасово окупованого Енергодара", - ідеться в повідомленні розвідки.

Колаборант також постійно організовував заходи, спрямовані на підтримку російської окупаційної армії. Як член партії "Единая Россия" він очолював в Енергодарі незаконно створену окупантами "раду депутатів", повідомили в ГУР.

"ГУР Міноборони України нагадує - кожного воєнного злочинця чекає справедлива відплата", - сказано в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА