Інтерфакс-Україна
17:13 04.10.2024

В Україні запровадили безоплатне харчування для учнів початкових класів на 2024 рік - Міносвіти

1 хв читати
В Україні запровадили безоплатне харчування для учнів початкових класів на 2024 рік - Міносвіти

Кабінет Міністрів України забезпечив безоплатним одноразовим харчуванням усіх учнів 1-4 класів із жовтня 2024 року.

"Від жовтня уряд забезпечить безоплатним одноразовим харчуванням учнів 1-4 класів. Для цього за ініціативою президента України на 2024 рік з бюджету виділено 2 млрд грн, які буде передано місцевим громадам у формі субвенції", - ідеться в повідомленні Міністерства освіти і науки.

Зазначено, що раніше гарячими обідами забезпечували лише учнів пільгових категорій, а фінансування покривалося коштом місцевих бюджетів.

"Державна субвенція допоможе гарантувати належний рівень харчування для всіх учнів початкових класів, а також сприятиме формуванню правильних харчових звичок з раннього віку", - вважають у відомстві.

Згідно з повідомленням, механізм розподілу коштів субвенції забезпечить рівні умови для організації харчування в усіх закладах загальної середньої освіти країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА