Інтерфакс-Україна
17:27 04.10.2024

Украй рідко або ніколи не читають книжок 22,5% української молоді - УІК

1 хв читати
Украй рідко або ніколи не читають книжок 22,5% української молоді - УІК

22,5% української молоді читають книжки кілька разів на рік або ніколи, повідомляє Український інститут книги за результатами дослідження.

"Читати - це тренд. Про це свідчать результати опитування U-Report Ukraine, Українського інституту книги та Міністерства культури та інформаційної політики України. Разом ми з'ясовували, як і скільки читає українська молодь, щоб допомогти їй читати ще більше!", - ідеться в повідомленні УІК.

Зазначено, що 52,8% респондентів заявили, що читають щодня або кілька разів на тиждень, водночас 22,5% зазначили, що читають кілька разів на рік або ніколи.

До трійки причин, чому молодь читає, потрапили: просто подобається читати (60,3%), для саморозвитку (50,1%) й подобається "атмосфера читання" (49,1%).

До трійки причин, чому молодь не читає, потрапили: немає часу (41,3%), немає бажання (33%) та є інші захоплення (28,5%).

Щодо того, де молодь бере книжки, то 57% опитаних відповіли, що купують в офлайн-магазинах, 48,7% - купують в онлайн-магазинах, безоплатно завантажують або читають онлайн - 35,1%.

Серед іншого 78,4% респондентів заявили, що віддають перевагу друкованому формату книги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

Сили оборони України зірвали один із наймасовіших за останній час наступів росіян в районі Добропілля - 1-й корпус НГУ "Азов"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА