Інтерфакс-Україна
19:53 04.10.2024

Ізраїль заявляє про загибель понад 250 членів "Хезболли" з початку операції в Лівані

1 хв читати
Ізраїль заявляє про загибель понад 250 членів "Хезболли" з початку операції в Лівані

За чотири дні рейдів Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) у Лівані було ліквідовано понад 250 бійців "Хезболли", зокрема понад 20 командирів, повідомили у п'ятницю в ізраїльському військовому командуванні.

"Наразі близько 250 терористів було ліквідовано і з повітря, і сухопутними силами. Також армія завдала ударів по більше ніж 2 тис. цілей, зокрема по терористах, терористичній інфраструктурі, військових будівлях, складах зброї та ракетних установках", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі армії.

Зазначається, що під час "обмежених, локалізованих, точкових рейдів" було ліквідовано п'ять командирів батальйонів, десять командирів рот і шість командирів взводів.

Обстановка на Близькому Сході залишається напруженою. З початку минулого тижня Ізраїль активно завдає авіаударів по півдню Лівану та Бейруту, знищуючи інфраструктуру ліванського руху "Хезболла". Армія оборони Ізраїлю заявила про початок обмежених наземних рейдів проти об'єктів "Хезболли" у прикордонному районі на півдні Лівану.

ОСТАННЄ

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

Вітренко: зі мною жодних розмов і пропозицій посади міністра не було, але якщо запропонують, я не відмовлюся

Сибіга після зустрічі з заступницею генсека НАТО: Ми обоє погоджуємося, що зброя для України та санкції проти Росії є найкращим способом зупинити війну

У неділю на заході України 21-26°, на Донеччині та Луганщині сильна спека 35-38°

Кількість охочих вступати до вишів України залишається стабільною навіть у воєнних умовах - Бабак

Укргідрометцентр попереджає про грозу, місцями з градом у північно-східних та східних областях у неділю

УЧХ допомагає постраждалим через повітряну атаку РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА