Інтерфакс-Україна
01:41 05.10.2024

На фронті відбулося 97 боїв, операція на Курщині триває

2 хв читати
На фронті відбулося 97 боїв, операція на Курщині триває

Протягом доби п'ятниці на фронті відбулося 97 бойових зіткнень, найінтенсивніші бої тривають на Курахівському напрямку, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ станом на 23:30.

"Найгарячіша ситуація на Курахівському напрямку, також ворог активний на Покровському, Куп'янському та Лиманському напрямках", - ідеться у зведенні.

Також російські загарбники завдали по території України 61 авіаудар, скинувши 101 КАБ. Крім цього, залучили для ураження 630 дронів-камікадзе і здійснили понад 3000 обстрілів по позиціях українських військ і населених пунктах.

На Харківському напрямку відбулося чотири ворожі атаки. Сили оборони відбивали наступ росіян неподалік Стариці, Вовчанська та Тихого.

На Куп'янському напрямку ворог проводив наступальні дії біля Синьківки, Новоселівки, Піщаного, Стельмахівки та Лозової.

На Лиманському напрямку російські загарбники штурмували позиції українських військ поблизу Невського, Греківки, Макіївки, Новосадового та Торського.

На Сіверському напрямку українські захисники відбивали три ворожі наступальні дії в районах Верхньокам'янського та Виїмки.

На Краматорському напрямку точилися шість боїв біля Калинівки, Ступочків та Андріївки.

На Торецькому напрямку відбулося 11 бойових зіткнень. Росіяни штурмували позиції українських підрозділів біля Торецька та Щербинівки.

На Покровському напрямку від початку доби окупанти атакували 14 разів у районах Миколаївки, Селідового та Лисівки.

На Курахівському напрямку ворог 25 разів проводив наступальні дії поблизу Цукуриного, Гострого, Георгіївки, Антонівки, Костянтинівки та в напрямку Богоявлення.

На Оріхівському напрямку окупанти чотири рази безуспішно намагалися просунутися на позиції українських захисників неподалік Работиного, Малих Щербаків та Кам'янського.

Тим часом, Сили оборони України продовжують проводити операцію на Курському напрямку. 

ОСТАННЄ

Журналістка Крюкова оскаржила санкції проти неї у Верховному суді

США готові відновити поставки в Україну плануючих бомб GLSDB – ЗМІ

Американці побоюються, що Трамп занадто тісно пов'язаний з Росією, - опитування Reuters/Ipsos

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА