Інтерфакс-Україна
04:50 05.10.2024

США підтвердили удари по об'єктах хуситів у Ємені

1 хв читати

Американські військові атакували в п'ятницю цілі в підконтрольних хуситам районах Ємену, під удари потрапили понад 10 військових об'єктів бойовиків, повідомляє Центральне командування Збройних Сил США.

У заяві американського військового відомства наголошується, що удари по Ємену було завдано в п'ятницю близько 17:00 за місцевим часом.

Також у відомстві розповіли, що сили Центрального командування США завдали ударів по 15 об'єктах підтримуваних Іраном хуситів у підконтрольних бойовикам районах Ємену.

"Ці цілі включали наступальний військовий потенціал хуситів", - повідомили в американському командуванні.

Також у Центркомі пояснили, що цю операцію було проведено з метою захисту свободи судноплавства і щоб "зробити міжнародні води безпечнішими для США, коаліційних і торгових суден".  

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА