Інтерфакс-Україна
10:32 06.10.2024

Українська ППО вночі збила 56 із 87 ворожих БпЛА, а також дві ракети - Повітряні сили

1 хв читати
Українська ППО вночі збила 56 із 87 ворожих БпЛА, а також дві ракети - Повітряні сили

У ніч на 6 жовтня 2024 року (з 19.00 05.10 до 07.00 06.10) російські окупанти атакували Україну ударними БпЛА та ракетами різних типів. Загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід понад 90 засобів повітряного нападу противника, йдеться у зведенні Повітряних сил ЗС України, опублікованому в неділю зранку.

За оперативними даними, ворог задіяв в атаці: 2 балістичні ракети Іскандер-М; 1 крилату ракету Іскандер-К; 1 керовану авіаційну ракету Х-59/69; 87 БпЛА типу "Шахед" (райони пусків: Орел, Приморсько-Ахтарськ, Курськ - РФ).

Унаслідок протиповітряного бою збито дві ракети та 56 ворожих ударних БпЛА типу "Shahed" у Миколаївській, Одеській, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Сумській, Чернігівській, Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Запорізькій, Житомирській та Харківській областях.

Зазначається, що 25 безпілотників (станом на 09.00 неділі) БпЛА локально втрачено в різних регіонах України, імовірно внаслідок активної протидії РЕБ. Інформація уточнюється.

Відбивали повітряний напад авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ і мобільні вогневі групи Повітряних Сил і Сил оборони України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

ППО знешкодила вночі один з найвищих відсотків дронів та ракет, випущених з РФ по Україні, але є влучання на 17 локаціях – ПС ЗСУ

Окупанти влучили у будівлю кондитерської фабрики Roshen в Києві, загибла і 2 з 4 поранених вночі у столиці були саме там

"Укренерго" ввело аварійні відключення в кількох областях після нічного обстрілу РФ

ППО України знешкодило 15 ракет та 357 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання на 17 локаціях

Зеленский про нічну атаку РФ: Розраховуємо на реакцію та допомогу всіх наших партнерів

Знову майже 6 тис. будинків Києва без опалення після нічної ворожої атаки - Кличко

Сотні тисяч абонентів залишилися без світла на Чернігівщині через ворожі атаки

Зачинені чотири станції метро "червоної лінії" на лівому березі в Києві - КМДА

Окупанти за добу втратили 930 осіб та 88 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА