Інтерфакс-Україна
13:44 06.10.2024

Пожежно-рятувальну частину пошкоджено в Краматорську через обстріл

1 хв читати

Російські окупанти в неділю вранці завдали удару по Краматорську Донецької області, в результаті пошкоджено будівлю пожежно-рятувальної частини, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Вибуховою хвилею пошкоджено скління вікон будівлі та ворота гаража. На щастя, особовий склад не постраждав", - ідеться в повідомленні ДСНС у телеграм-каналі.

ОСТАННЄ

Швейцарський арбітражний трибунал стягнув $18 млн на користь Міноборони України у спорі з американською компанією – Мін’юст

УЧХ працював у Києві на трьох локаціях, постраждалих від повітряної атаки РФ

Мінсоцполітики 5 разів клопотало перед ДПСУ про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025 році, Мінветеранів - 14 разів

Українська делегація готова відбути до США для продовження перемовин - Сибіга

СБУ продемонструвала уламки "Орєшніка", яким РФ атакувала Львівщину, і кваліфікує цей удар як воєнний злочин

"Київводоканал" відновив водопостачання на Печерську

Екстрені відключення поширені на весь Київ – "ДТЕК"

Голова МЗС Литви закликав до повної ізоляції Росії у відповідь на удар балістичною ракетою по газосховищу на Львівщині

В Києві постраждали 26 людей, встановлено особи всіх загиблих – прокуратура

Міноборони Нідерландів: Поки ми працюємо над мирними рішеннями, Росія тисне льодяним терором

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА