Інтерфакс-Україна
16:55 06.10.2024

Окупанти обстріляли Херсон, поранили місцевого жителя

1 хв читати

Росіяни завдали удару по Дніпровському району Херсона, поранено чоловіка, повідомив голова міської військової адміністрації Роман Мрочко.

"Близько 16.00 російські окупанти вдарили по Дніпровському району міста. Травм при цьому зазнав 61-річний чоловік. Медики надали йому необхідну допомогу на місці. У постраждалого вибухова та закрита черепно-мозкова травми, контузія, осколкове поранення", - написав він у телеграм-каналі в неділю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років – Зеленський

Генштаб ЗСУ: Уражено низку військових складів та "спецназ" окупантів на ТОТ Донецької області

Зеленський поінформував європейських партнерів про хід переговорного процесу з представниками США

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Київ закупив 4,5 тис. одиниць резервного живлення для будинків, підготовлено майже 300 генераторів – мер

Уряд переспрямував 69,8 млн грн на ремонт лікарні та двох багатоповерхівок в Харкові – прем'єр

У Гуляйполі було достатньо бійців, щоб захистити КСП - командир 1 ОШП Філатов

Зеленський доручив модернізувати систему розподілу дронів та пропрацювати зміни до стратегії захисту неба

Свириденко: Державні замовники зброї отримали право укладати контракти на закупівлю товарів, робіт і послуг на весь виробничий цикл

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА