Інтерфакс-Україна
17:52 06.10.2024

Російська авіація скинула 3 КАБи на Костянтинівку, загинула людина, двоє отримали поранення

1 хв читати
Російська авіація скинула 3 КАБи на Костянтинівку, загинула людина, двоє отримали поранення
Фото: https://t.me/VadymFilashkin/4606

Російські війська вдень скинули на Костянтинівку 3 КАБи, внаслідок чого загинула одна людина, поранені – двоє, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"Одна людина загинула і двоє – поранені – такі попередні наслідки ударів по Костянтинівці", - написав він у Телеграм у неділю.

За його словами, "сьогодні вдень росіяни скинули на місто три керовані авіабомби. Пошкоджено 2 багатоповерхівки, адмінбудівля, крамниця, кав'ярня, банк, пошта та лінія електропередач".

На місці працюють органи влади та всі відповідальні служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині продовжується ліквідація наслідків нічного удару, є постраждалі – ОВА

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

Зеленський в день ВМС: "Москва" пішла на дно, Зміїний під контролем, а "зерновий коридор" підтримує продовольчу безпеку світу

У Техасі кількість жертв повені перевищила 50

Окупанти знову атакували Полтавщину, спалахнула пожежа в приватному домоволодінні - ОВА

"Україна – морська держава": Сирський привітав військових ВМС з професійним святом

На Харківщині двоє загиблих і 11 постраждалих через ворожі обстріли протягом доби - Синєгубов

Ворог атакував рятувальників в Харкові та Херсоні під час робіт на місці обстрілів - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА