Інтерфакс-Україна
20:39 06.10.2024

Умєров після переговорів із міністром оборони Нідерландів: Домовилися зміцнювати співпрацю в межах авіаційної коаліції

1 хв читати
Умєров після переговорів із міністром оборони Нідерландів: Домовилися зміцнювати співпрацю в межах авіаційної коаліції

Міністр оборони України Рустем Умєров у неділю провів переговори з делегацією на чолі з міністром оборони Королівства Нідерланди Рубеном Брекельмансом.

"Щиро вдячний за комплексну допомогу, яку Нідерланди надають для захисту від російської агресії. Літаки F-16 у нашому небі - свідчення непохитної підтримки з боку народу та уряду Королівства", - написав Умєров у телеграмі.

Міністр зазначив, що сторони домовилися зміцнювати співпрацю в межах авіаційної коаліції. Зокрема, у навчанні екіпажів і постачанні озброєння та запчастин для літаків.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через наближення лінії фронту збільшилась кількість евакуйованих пасажирів з Дніпропетровщини та Запоріжжя

У Харкові вже п'ятеро постраждалих

Через удар російської "Молнії" по Харкову постраждала дитина - мер

Кабмін призначив Некрасова і Юхимчук заступниками міністра енергетики і Зубовича - заступником міністра економіки

Трамп наказав розмістити атомні підводні човни "у відповідних районах" через заяви Медведєва

Зеленський повідомив про підготовку законопроєкту, що дає належне відновлення після хвороб, набутих у полоні

Зеленський обговорив з урядовцями роботу з партнерами

Польща працює над 48 та 49 пакетами допомоги Україні - Сікорський

Близько 70% потоку тіньового флоту, який транспортує російську нафту, проходить Балтійським морем

Повернення інституційної незалежності НАБУ та САП важливе не лише для України, а й для ЄС – Матернова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА