Інтерфакс-Україна
12:56 07.10.2024

Агресор обстріляв Херсон: 8 людей постраждали, зокрема діти 3 і 5 років

1 хв читати
Агресор обстріляв Херсон: 8 людей постраждали, зокрема діти 3 і 5 років

Окупанти завдали авіаційного удару по Херсону, постраждало восьмеро людей, серед них двоє дітей 3 і 5 років, повідомив голова міської військової адміністрації Роман Мрочко.

"Після 10:00 російські окупаційні війська завдали по Херсону авіаційного удару. Два КАБ влучили в прибережну зону Центрального району, два - у північній частині. Попередньо, травм дістали 8 людей, двоє з них - діти 3 і 5 років", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі в понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА