14:19 07.10.2024

Триває досудове розслідування за фактами насильства над дітьми в навчально-реабілітаційному центрі на Львівщині - Офіс генпрокурора

2 хв читати
Триває досудове розслідування за фактами насильства над дітьми в навчально-реабілітаційному центрі на Львівщині - Офіс генпрокурора

Після появи в мережі "Інтернет" відео з насильством над вихованкою навчально-реабілітаційного центру у Львівській області триває досудове розслідування за фактами знущання з дітей у закладі, повідомив Офіс генерального прокурора.

"У мережі "Інтернет" поширюється відео щодо вчинення насильства над вихованкою у навчально-реабілітаційному центрі на Львівщині. Цей факт є предметом перевірки в рамках кримінального провадження, розпочатого правоохоронцями Львівщини 27 вересня 2024 року", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі в понеділок.

Як повідомляється, на сьогодні допитано вже 46 осіб.

"На сьогодні у кримінальному провадженні допитано 46 осіб, проведено обшуки, реалізовано тимчасові доступи до речей і документів та призначено судові експертизи. Дітей, які могли стати потерпілими від насильницьких дій, переведено до іншого закладу. Директора навчально-реабілітаційного центру відсторонено від виконання службових обов'язків", - зазначається в повідомленні.

Здійснюється досудове розслідування за фактами вчинення побоїв і знущання, а також сексуального насильства (ст. 126, 153 КК України).

Раніше повідомлялося, що про можливі факти насильства над дітьми в реабілітаційному центрі на Львівщині заявив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

За словами Лубінця, діти розповіли, що директор закладу вчиняв дії сексуального характеру щодо дівчат, принижував, а також погрожував побиттям і поміщенням у психіатричну лікарню. Омбудсмен також додав, що діти та інші особи в їхніх інтересах зверталися до Національної поліції, місцевої служби у справах дітей і департаменту освіти, однак не отримали жодної реакції. А директор закладу бив тих, хто скаржився.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три людини провалилися під кригу на Харківщині – ДСНС

США закликали владу Сирії притягнути до відповідальності винних у масових убивствах сирійських меншин

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

За день на фронті 140 боїв, найбільше на покровському, курському та сіверському напрямках – Генштаб

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА