Інтерфакс-Україна
15:01 07.10.2024

У Сумах затримали чоловіка, який на замовлення підпалив автомобіль військових

1 хв читати
У Сумах затримали чоловіка, який на замовлення підпалив автомобіль військових

Сумська обласна прокуратура у співпраці зі Службою безпеки України та поліцією викрила жителя Сум, який на замовлення підпалив автомобіль військових, повідомляє пресслужба прокуратури.

"44-річний чоловік під час пошуку роботи в телеграмі погодився на пропозицію замовника за грошову винагороду здійснювати підпали військових авто. На виконання цього завдання підозрюваний вночі 2 жовтня 2024 року, використовуючи легкозаймисту суміш, підпалив автомобіль військовослужбовця ЗСУ, який був припаркований у дворі багатоповерхівки в м. Суми", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Авто вигоріло вщент, також вогонь перекинувся на сусідні транспортні засоби, тож пошкоджено ще два автомобілі цивільних.

Чоловікові повідомлено про підозру й обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США можуть як послабити, так і посилити санкції проти РФ за результатами зустрічі Трампа і Путіна – глава Мінфіну

ЄС сподівається на негайне 15-денне припинення вогню після зустрічі Трампа і Путіна – ЗМІ

Схованку вибухівки та боєприпасів виявило ДБР на околицях Кропивницького

Очікування України від переговорів Трампа з Путіним включають гарантії безпеки, повернення дітей та компенсації - ЗМІ

Військовослужбовець з напарником викрали фермера на Дніпропетровщині – вимагали $70 тис. за звільнення

ДП "МЗУ" придбало 30 броньованих евакуаційних машин для військових медиків за кошти UNITED24

Кількість жертв серед цивільних осіб в Україні в липні досягла нового 3-річного максимуму - місія ООН

Прем’єрка на зустрічі з БЕБ та бізнесом задекларувала гарантії рівних правил гри

Шмигаль обговорив з Гілі підготовку до наступної зустрічі у форматі "Рамштайн" у вересні

Глава МВС повідомив про старт спеціальних навчань МВС та Міненерго із захисту об’єктів енергетичної інфраструктури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА