Інтерфакс-Україна
22:34 07.10.2024

РФ атакувала Одесу балістикою, є жертва і поранені - Кіпер

1 хв читати
РФ атакувала Одесу балістикою, є жертва і поранені - Кіпер

Російські війська ввечері в понеділок атакували портову інфраструктуру Одеси балістичною ракетою, загинув співробітник приватної компанії, поранено п'ятьох іноземців, повідомив глава ОВА Олег Кіпер.

"Ворог атакував Одесу балістичними ракетами. Метою агресора стала портова інфраструктура. Балістичною ракетою ворог влучив у цивільне судно під прапором Палау", - ідеться в його телеграм-каналі.

За словами Кіпера, внаслідок атаки загинув 60-річний українець, працівник приватної компанії, що обробляє вантажі. Також ще п'ятеро іноземних громадян постраждали.

"Четверо з них у стані середнього ступеня тяжкості, один - легкого. Наразі їм надається необхідна медична допомога", - зазначив глава ОВА.

За словами Кіпера, російські окупанти ще раз намагаються зірвати роботу українського зернового коридору. "За останні кілька днів це вже друга атака цивільного судна в портах Одещини. Правоохоронні органи фіксують наслідки чергового злочину росіян", - зазначив він.

За даними ОВА, за останні кілька днів це вже друга атака цивільного судна в Одеських портах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова УІНП Алфьоров представив 5 принципів роботи Інституту

Харків’янин, який під виглядом поїздок на дачу збирав відомості для російського ФСБ про розташування ЗСУ і техніки, проведе 15 років у в'язниці

Інспектори МАГАТЕ їдуть з Ірану

Єрмак повідомив про розмову Зеленського з Трампом

СБУ: в безпілотниках, якими атакували Київ, знайдені компоненти китайського виробництва

Раді пропонують зробити гнучкішими критерії для Клубу білого бізнесу - Гетманцев

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

Офіс генпрокурора про ворожі обстріли: всі факти воєнних злочинів РФ будуть передані до трибуналу по агресії

В Києві повністю відновили рух міської електрички після ранкових обмежень

Військова допомога Україні була припинена одноосібно Гегсетом попри результати аналізу - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА