Інтерфакс-Україна
09:30 08.10.2024

Президент України підписав указ про надання гуманітарної допомоги Чехії

1 хв читати
Президент України підписав указ про надання гуманітарної допомоги Чехії

Україна надасть гуманітарну допомогу Чехії для подолання наслідків повені. Указ про це підписав президент України Володимир Зеленський 7 жовтня.

У документі не зазначено розмір можливої допомоги, забезпечити надання гуманітарної допомоги Чеській Республіці доручено Кабінету Міністрів.

Як повідомлялося, в середині вересня внаслідок злив, спричинених штормом "Борис", частину Чехії охопили повені. В деяких регіонах на кордоні з Польщею потік води зносив навіть будинки. Станом на 16 вересня загиблими через стихію вважалися вісім осіб, тисячі людей евакуювали.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Фріз: Сподіваюсь новий очільник БЕБ виправдає кредит довіри громадськості

Дощі йтимуть в більшості областей України в четвер, але у п'ятницю припиняться, температура без змін

РФ атакувала розподільчу станцію транзиту газу зі США та Азербайджану Трансбалканським газопроводом - Міненерго

Кабмін підтримав законопроєкт про захист військовослужбовців, які повідомляють про корупцію – Міноборони

Близько тисячі мирних мешканців залишаються у мікрорайоні Корабел у Херсоні після часткового руйнування мосту

Єврокомісар Кос вітає призначення нового очільника БЕБ

Через війну загинули 214 митців і 108 медійників - Мінкультури

Чоловіки складають 80% вступників на аспірантуру і майже 52% вступників у магістратуру - Бабак

Фермери зможуть отримати компенсацію до 80% вартості племінних тварин і до 25% витрат на будівництво ферм - Свириденко

МЗС Китаю: Процес врегулювання "кризи" між Росією та Україною перебуває на вирішальному етапі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА