Інтерфакс-Україна
23:42 08.10.2024

Шольц очікує, що державний візит Байдена до Німеччини буде перенесено

1 хв читати
Шольц очікує, що державний візит Байдена до Німеччини буде перенесено
Фото: president.gov.ua

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив у вівторок, що розуміє рішення президента США Джо Байдена відкласти свій державний візит до Німеччини через ураган, що обрушився на Сполучені Штати, але очікує, що його буде перенесено, повідомляє Reuters із посиланням на інтерв'ю канцлера німецькій телекомпанії RTL.

"Це була б дуже важлива зустріч, і ми підготували її з усіх боків. Вона буде перенесена. Але я маю сказати абсолютно відверто, що якби в моїй країні вирували такі бурі, то я б теж ухвалив таке рішення", - заявив Шольц.

Раніше повідомлялося, що президент США Джозеф Байден відклав свою поїздку в Німеччину, де на 12 жовтня запланована зустріч лідерів країн НАТО і президента України Володимира Зеленського на авіабазі Рамштайн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР розслідує загибель прикордонника на Волині, біля тіла виявлено зброю

Італійський суд відклав слухання щодо екстрадиції підозрюваного у справі "Північних потоків" до 9 вересня - ЗМІ

Зеленський і Макрон узгодили позиції щодо гарантій безпеки, оборонної підтримки та руху України до ЄС

Чехія у 2026–2030 роках щороку виділятиме понад 40 млн євро в межах програми відновлення України

Українські рятувальники проходять зовнішню переатестацію INSARAG у Польщі - ДСНС

Речник МЗС Тихий на погрози Путіна: РФ не перемагає, треба серйозно посилити на неї тиск

Європа готова надати гарантії безпеки Україні у день підписання мирної угоди – Макрон

Зеленський: Франція та інші країни хочуть наблизити мир, поки не бачимо цих сигналів від РФ

Суди переважно стають на бік громадян, які не можуть податись на єВідновлення через втрату документів – нардеп Шуляк

Зеленський щодо сценарію Південної Кореї в Україні: Все можливо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА