Інтерфакс-Україна
08:24 09.10.2024

РФ вдарила трьома "Іскандерами" по Полтавській області, а також атакувала дронами ще кілька областей

1 хв читати
РФ вдарила трьома "Іскандерами" по Полтавській області, а також атакувала дронами ще кілька областей

У ніч на 9 жовтня 2024 року ворог завдав удару по Полтавщині трьома балістичними ракетами "Іскандер-М" / KN-23 з Курської області - РФ, а також 22-ма ударними БПЛА з Приморсько-Ахтарська - РФ, мис Чауда - Крим, повідомляють Повітряні сили ЗС України у зведенні на ранок середи.

"У результаті протиповітряного бою збито 21 ворожий БПЛА в Одеській, Вінницькій та Київській областях. Ще один ударний безпілотник повернув у напрямку Росії", - йдеться в повідомленні.

До відбиття нападу залучалися авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ і мобільні вогневі групи Повітряних Сил і Сил оборони України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли центр Слов'янська, загинув цивільний

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

ГУР: Спецслужби Кремля в операціях проти України поновили "байку про "червону ртуть", яку використовували їх попередники часів СРСР

Київ вже у кінці липня отримає перші системи далекобійного озброєння - керівник Спецштабу з питань України в ЗС ФРН

Сибіга висловився за нові санкції США та їх синхронізацію з 18-й санкційним пакетом ЄС

Донеччина: загинули четверо цивільних, зазнали поранень шестеро - ОВА

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 3 людей - мер

Російські окупанти вночі обстріляли Чернівецьку та Дніпропетровську області, Львів та Харків, загинули четверо цивільних - прокуратура

Сили оборони України вночі збили 344 засоби повітряного нападу, зокрема 25 крилатих ракет Х-101 – ПС ЗСУ

Україна планує за 5 років залучити понад $2 млрд в понад 20 проєктів в сфері критично важливих матеріалів – URC2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА