Інтерфакс-Україна
10:54 09.10.2024

Засідання у форматі "Рамштайн" відкладено, нову дату визначають – "Радіо Свобода"

1 хв читати
Засідання у форматі "Рамштайн" відкладено, нову дату визначають – "Радіо Свобода"
Фото: https://www.facebook.com/zelenskyy.official

Засідання у форматі "Рамштайн", яке мало відбутися 12 жовтня, відклали, нову дату визначають, повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на джерела.

"Радіо Свобода" зазначає, що інформацію отримано від трьох джерел у штаб-квартирі НАТО.

Напередодні стало відомо, що президент США Джо Байден відклав поїздку до Німеччини, під час якої мав узяти участь у засіданні "Рамштайн". Поїздку скасували через ураган, що вирує у Флориді. Раніше генсек НАТО говорив про намір обговорити з президентом США на засіданні дозвіл для України застосовувати далекобійну зброю по військових об'єктах у РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Японія прийняла ще двох поранених українських військових для реабілітації та протезування

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

Судитимуть екссекретаря Київради, який сприяв ухиленню від військової служби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА