12:42 09.10.2024

Судді МКС ще не оприлюднили результатів розгляду щодо відмови Монголії заарештувати Путіна - речник МКС

1 хв читати
Судді МКС ще не оприлюднили результатів розгляду щодо відмови Монголії заарештувати Путіна - речник МКС

Судді Міжнародного кримінального суду (МКС) ще не оприлюднили результатів судового розгляду у зв'язку з відмовою Монголії як держави - підписанта Римського статуту заарештувати Володимира Путіна, повідомив речник МКС Фаді ель-Абдалла.

"Єдине, що я знаю на цей момент, це те, що триває судовий розгляд щодо співпраці з Монголією (співпраці МКС із Монголією як учасником Римського статуту - ІФ-У). Який буде результат цього розгляду - вирішувати суддям, і вони поки що нічого щодо цього не оприлюднили", - сказав речник під час зустрічі з українськими журналістами в Гаазі.

Уточнюючи, якими можуть бути варіанти рішення суддів МКС, речник суду наголосив, що може сказати загалом, безвідносно до Монголії.

За його словами, судді можуть вирішити, що була співпраця або що її не було, і немає потреби вдаватися до будь-яких дій із цього приводу.

І третій можливий теоретичний варіант, як зазначив речник, - відсутність співпраці й ухвалення рішення про доцільні дії Асамблеєю держав-учасниць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

Мирний мешканець постраждав внаслідок удару окупантів по Степногірську Запорізької області

Глава МЗС Канади: М'яч на боці Росії, яка повинна припинити свою агресію

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА